Wat een heerlijke plek in het bos!! Prachtige chalet!! Personeel is altijd goed en vriendelijk!! We komen dan ook graag elk jaar terug!!
April 2023 - J. R.
Fijne contacten
Maart 2023 - J. D.
De rust en prachtige chalet, we hebben een heerlijke kerst week gehad.
December 2022 - E.C. P.
We waren gewoon tevreden. Vriendelijke mensen, mooi park midden in de bossen, we verbleven in een heel net bosparkchalet, heerlijk gezwommen in het zwembad, kortom... voor herhaling vatbaar.
Oktober 2022 - Annet v.
Mooi huisje met uitzicht op de natuur. Je zit niet bij een ander huisje naar binnen te kijken
Oktober 2022 - Femke H.
Mooi rustig park. Lekker ongedwongen
Oktober 2022 - Kees H.
de sfeer op de Belties, het was weer zo vertrouwd! Heerlijk genoten van de tijd met ons gezin! Bedankt
Augustus 2022 - W. G.
Zwembad en omgeving
Augustus 2022 - Eline S.
recreatie programma / aanwezige jongeren ; onze zoon heeft genoten
Augustus 2022 - B K.
De rust en de samenhorigheid op de camping.
Augustus 2022 - Wilbert I.
Kleine belties is gewoon een topcamping! Voor jong en oud is er wat te doen. Huisje lekker ruim en luxe!
Augustus 2022 - L. W.
Prachtig boshuisjes met alle faciliteiten op een heerlijke plek op het park om lekker tot rust te komen.
Juli 2022 - Edwin E.
De gezelligheid en saamhorigheid vinden wij prettig. Ook de airco in onze chalet was erg fijn met dit warme weer! En de wasmachine in het huisje is ook super.
Juli 2022 - R. H.
De gemoedelijke sfeer op het park. De goed onderhouden faciliteiten zoals het zwembad en de speeltuinen. Mooie chalet. Wij hebben genoten!
Juli 2022 - Klaas Jelle R.
Het fijne weer, gezellige sfeer en het samen zijn in de bungalow, samen fietsen en dat je gewoon vrij bent om te kiezen wat en of je wil mee doen, aan de activiteiten. De rust rond de bugalow. De twee toiletten en badkamers zijn voor ons een pre. Daarom gekozen voor deze bungalow. Het bovenste bed bij de stapelbedden zijn niet door ons gebruikt. Te moeilijk als je oud bent.
Juni 2022 - Annie v.