Vakantiepark De Kleine Belties

Chalet type A 5p

Beschikbaarheid en prijs
 

Omschrijving

✅ Het in- en exterieur kan per accommodatie verschillen. Kies een specifieke locatie op de kaart bij de volgende boekingsstap.  

Een verblijf in de type A chalet, dat is pas genieten. De chalet is ingericht met slaapkamers voor 5 personen, met dekbedden en hoofdkussens, een keuken met gasstel, koelkast, evt. magnetron, en verdere keukeninventaris, een badkamer met douche en wastafel en een toilet. De chalet is voorzien van een CV of geiser, TV en een tuinset. De auto kunt u parkeren bij de chalet of op de parkeerplaats vooraan het park. 

 

Voorzieningen

  1. Koffiezetapparaat
  1. TV
     

    33 recensies


    1. 8,4

      Fraai nieuw interieur, goede bedden.

      Januari 2023 - Chris T.

    2. 7,4

      De rust op het park is heerlijk✨Het personeel is heel vriendelijk en relaxed✨🐬

      Januari 2023 - H.A. v.

    3. 9

      Heerlijk rustig park, prima plek voor wandelingen en fietstochten in het mooie vechtdal en de bossen. Met golfbanen relatief dichtbij in Ommen en Lemele. Vriendelijke en behulpzame receptie.

      November 2022 - BERT H.

    4. 8

      rustig park met goede accomodatie .gewoon meer dan prima en we hebben het naar ons zin gehad .

      September 2022 - JAN M.

    5. 8,2

      Hoewel het park is uitgebreid, is de gemoedelijke sfeer nog net als toen wij ruim 20jaar geleden voor het eerst hier kwamen. Het was nu trouwens 12 jaar gelden dat wij op de Belties geweest zijn.

      September 2022 - Henk en Marie W.

    6. 8,2

      Wij vonden de sfeer heel gemoedelijk op het park. Daarnaast is er voor iedereen iets te doen.

      Augustus 2022 - M. D.

    7. 7,8

      Een heerlijke nieuwe schone caravan. Mooi weer!zwem uurtje smorgens.

      Augustus 2022 - B.G. N.

    8. 8,6

      Prachtig park. Netjes en schoon huisje. Mooie zwembaden. Veel te doen voor de kinderen. Vriendelijk personeel. Op het park hangt een fijne sfeer.

      Juli 2022 - L.H. S.

    9. 10

      Wij hebben echt genoten van ons midweekje weg! Alles heerlijk schoon , en erg vriendelijke mensen!

      Juli 2022 - Lars en Inge M.

    10. 7,6

      Veel faciliteiten voor de kindjes: springkussen, zwembad, vijver, speeltuintjes...

      Juni 2022 - Veerle

    11. 8,2

      Het was heerlijk rustig veel vogels eekhoorntjes etc. Erg mooie fietsomgeving waar we ook voor kwamen.

      Juni 2022 - Jannie R.

    12. 9

      Prachtig chalet met alles erop en eraan

      Mei 2022 - FD S.

    13. 9,8

      Het prachtige vakantie park, leuke gezellige gasten. Het contact met de eigenaar Sietse Hakkers

      Mei 2022 - Jannie D.

    14. 10

      Recrea team! Veel te doen voor kinderen

      Mei 2022 - J D.

    15. 8,4

      super leuke accomodatie/chalet ,mooi zwembad en behulpzame mederwerkers. een groot voordeel is dat de mogelijkheid geboden wordt om zelf de schoonmaak te verrichten,wat de prijs voor het verblijf ten goede beinvloed.geen schoonmaakkosten maakt het zeker interessanter en zal een grote doelgroep aanspreken.

      Mei 2022 - JAN M.